WPISZ W KOSZYKU BLACKFRIDAY i skorzystaj w rabatów! DARMOWA DOSTAWA ZAKUPÓW W POLSCE POWYŻEJ 300 PLN!!!

Cześć, tu Mila!

Bardzo miło mi, że odwiedziłaś/eś tę stronę. Pozwól, że opowiem Ci kilka słów o sobie i o marce BELAMILA.

Jestem absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartłomieja Noworolskiego w Krakowie, skończyłam studnia na kierunku Chemia na UJ oraz Technologię Chemiczną na AGH 🙂

BELAMILA to marka, którą stworzyłam w 2016 roku. Początkowo traktowałam ją jako hobby, jednocześnie studiując. Dzisiaj jest to moja prawdziwa pasja, a zarazem praca.

Biżuteria, którą tutaj znajdziesz jest przeze mnie ręcznie wykonywana. Jej jakość stawiam sobie na pierwszym miejscu. Dlatego do jej tworzenia wykorzystuję tylko srebro najwyższej próby 925 oraz srebro tej próby pokryte dwoma warstwami 24-karatowego złota.

Tworząc biżuterie zakładam, że to nie tylko prosty dodatek, a sposób na wyrażenie siebie, pokazanie swojego stylu czy odzwierciedlenie osobowości Dlatego daję Ci możliwość personalizacji biżuterii, tak aby jak najbardziej była dopasowana do Twojej indywidualności.

Każde zamówienie jest dla mnie wyjątkowe i podchodzę do niego z ogromnym zaangażowaniem, dbając o najmniejszy szczegół. Każdy produkt BELAMILA jest wytwarzany w Polsce, w Krakowie.