DARMOWA wysyłka zamówień na terenie polski od 300 zł

Zaloguj się

Cześć, tu Mila!

Bardzo miło mi, że odwiedziłaś/eś tę stronę. Pozwól, że opowiem Ci kilka słów o sobie i o marce BELAMILA.

Jestem absolwentką I LO im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie, ukończyłam studia na kierunku Chemia na UJ oraz Technologię Chemiczną na AGH 😉

BELAMILA to marka, którą stworzyłam w 2016 roku. Początkowo projektowanie i tworzenie biżuterii traktowałam jako hobby, jednocześnie studiując. Dzisiaj jest to moja prawdziwa pasja, a zarazem praca.

Biżuteria, którą tutaj znajdziesz jest wykonywana ze srebra próby 925 oraz srebra pokrytego dwoma warstwami 24-karatowego złota. Dodatkowo ozdabiam ją naturalnymi perłami i kolorowymi kamieniami – te modele lubię najbardziej 🙂 W mojej ofercie znajdziesz również wiele produktów wykonanych przy współpracy z małymi lokalnymi pracowniami złotniczymi.

Tworząc biżuterie zakładam, że to nie tylko prosty dodatek, a sposób na wyrażenie siebie, pokazanie swojego stylu czy odzwierciedlenie osobowości Dlatego daję Ci możliwość personalizacji biżuterii, tak aby jak najbardziej była dopasowana do Twojej indywidualności.

Każdy produkt jest dla mnie wyjątkowy i podchodzę do niego z ogromnym zaangażowaniem, dbając o najmniejszy szczegół.

Na targach, w mediach społecznościowych czy odpisując na maila – wszędzie znajdziesz mnie. Uwielbiam być jak najbliżej Was i to, że nasza relacja nie kończy się na etapie samego zakupu. Kontakt z Wami, Wasze historie i gusta są dla mnie największą inspiracją :*

Dołącz do listy oczekujących