W dniach 9-19 maja zrób zakupy z 10% rabatem z kodem: MAMA :*

Renowacja i naprawa biżuterii​

Biżuteria, którą Ci oferuję jest ręcznie przeze mnie wykonywana, przez co delikatna i wyjątkowa. Jednak podczas procesu jej tworzenia dokładam wszelkich starań by była jak najbardziej wytrzymała i odporna na mechaniczne uszkodzenia. Jasne jest, że z biegiem czasu, niektóre elementy biżuterii ulegają przetarciu, pęknięciu czy ukruszeniu. Wiedz, że nie zostawiam Cię samej/samego w tej sytuacji! 🙂

Złocenie biżuterii

Jeżeli uważasz, że Twoja biżuteria już się starła i chcesz ją ponownie pozłocić i nadać jej pierwotnego blasku ta usługa jest dla Ciebie 🙂 Wykonuję złocenie biżuterii zakupionej u mnie, jak i tej, którą masz z innego sklepu. Zanim jednak wyślesz do mnie paczkę, napisz maila z informacjami co to za biżuteria i czego oczekujesz. Ja odeślę Ci wycenę i odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Zerwany sznurek

Jeżeli masz ode mnie bransoletkę i zerwał Ci się w niej sznurek, napisz maila. Ja w odpowiedzi wyślę wszystkie szczegóły. Taka naprawa będzie zawsze darmowa.

Zerwany łańcuszek

Zahaczyłaś łańcuszkiem o jakiś element i się zerwał? Cóż, zdarza się 🙂 Zrób jego zdjęcie i napisz do mnie maila. A ja odpiszę Ci co możemy zrobić w takiej sytuacji. 90% takich napraw jest bezpłatna.

Czas realizacji

Staram się realizować naprawy jak najszybciej jest to możliwe. Zazwyczaj trwa to do 2 tygodni. Jednak może się zdarzyć, że biżuteria spędzi u mnie trochę więcej czasu. Będzie tak szczególnie w gorących okresach świątecznych. Tutaj proszę o wyrozumiałość. 

Postaraj się, aby wysyłana do mnie biżuteria była czysta, nie zawierała splątań, węzłów czy supłów. Dołącz do paczki karteczkę z informacją na jaki adres odesłać naprawiony produkt i adres mailowy, który wykorzystałeś/aś do korespondencji ze mną 🙂

Wszelkie pytania kieruj na adres mailowy: sklep@belamila.pl

Dołącz do listy oczekujących